THETAHEALING

ThetaHealing® je komplexná meditačná a uzdravujúca technika, ktorá umožňuje hlbokú zmenu vo vašom osobnom živote, v partnerstve, vzťahoch, v práci, zdraví, atď., vďaka ktorej môžete prežívať plnohodnotný, radosťou naplnený život.

KVALITA

Zlepšenie kvality života a odomknutie plného potenciálu človeka.

INTUÍCIA

Zvyšuje vnímanie vrodenej intuície človeka

UZDRAVENIE

ThetaHealing® pomáha uzdraveniu na fyzickej, mentálnej a emočnej úrovni.

ČO JE TO?

ThetaHealing® je súbor nástrojov a techník, ktoré nás učia, ako využívať vlastnú prirodzenú intuíciu tým, že sa spojíme s bezpodmienečnou láskou Tvorivej Energie, ktorá je zdrojom transformačnej sily. Umožňuje nám jednoducho a rýchlo identifikovať a transformovať hlboké programy, emočné vzorce a obmedzujúce presvedčenia, ktoré sú uložené v mysli, tele a podvedomí, čím sa dosahuje zmena v kvalite a každodenné praktickej realite nášho života.

PREČO THETA

Pre telo, myseľ aj dušu je vedomé vstupovanie do hladiny Theta (hlbokej meditácie) veľmi výživné. Ponáranie sa do meditácie v hladine Theta pôsobí priaznivo na EQ, predstavivosť, podporuje kreativitu, harmonizuje obe hemisféry mozgu, skvalitňuje vyjadrovacie schopnosti a blahodárne pôsobí na fyzický aspekt zdravia. Práve v tejto hladine sme s neobyčajnou ľahkosťou schopní porozumieť všetkému, čo nám za plného vedomia nebolo úplne jasné, alebo vyriešiť problém, s ktorým si dlhodobo nevieme rady.

CENNÍK

Jedno terapeutické sedenie (1 hod): 60€

Náš ateliér.