Fotka ateliéru Fotka ateliéru
Fotka ateliéru

ATELIÉR LALIZU

Ateliér Lalizu nájdete neďaleko Bratislave, v oblasti Most pri Bratislave. Príjemné a pokojné prostredie zaručí každému klientovi priestor na oddych a uvoľnenie. Naše priestory sú zariadené tak aby ste sa dokázali uvoľniť a vaša procedúra prebehla bez akéhokoľvek prerušenia. Záleží nám na pohodlí každého zákazníka a preto spravíme všetko preto aby ste od nás odchádzali spokojní ale hlavne zdravší a krajší. Neváhajte si u nás rezervovať termín a presvedčte sa sami.

Fotka ateliéru
Fotka ateliéru Fotka ateliéru

PRIESTORY

Priestory sú vybavené modernými zariadeniami ktoré používame pri procedúrach. Lokácia priestorov ateliéru nám umožňuje tieto procedúry robiť nerušene a hlavne tak aby ste vy ako zákazník s nich mali čo najlepší pocit. Je jedno ktorú procedúru si objednáte, u nás vám pri každej vieme garantovať individuálny prístup a hlavne odbornosť a kvalitu práce.

Naše certifikácie a hlavne dlhodobá prax v tejto oblasti zaručujú naším klientom len tú najvyššiu kvalitu. Za svojimi procedúrami a hlavne ich kvalitou si stojíme a preto naše priestory túto vieru odrážajú. Nie len profesionálne prístroje ale aj celkový dizajn a nábytkové vybavenie odrážajú našu snahu klientom pomôcť a odrážajú aj rešpekt ktorý vočí našim klientom máme.

Obrazok atelieru Obrazok atelieru