QANTERO

Prístroj Qantero pracuje na princípe vákuových rázov a slúži na ošetrenie tela a aj tváre. Prístroj je certifikovaný v Európe a Amerike ako lekársky prístroj. Vo svojej kategórii má najúčinnejšie výsledky.

DETOX

Qantero terapia prispieva k detoxikácii tela aj k ošetreniu dekoltu.

REDUKCIA

Pomáha pri redukcii celulitídy ale aj zoštíhleniu vybraných partii.

ODVODNENIE

Pomocou qantero terapie sa vieme zbaviť zavodnených nôh, bolesti chrbtice a zmiernime aj bolesť sedacieho nervu.

AKO TO FUNGUJE?

Vákuové rázy vytvárané v prístroji sa prenášajú na telo, prípadne tvár pomocou aplikátora. V dôsledku toho dochádza v ošetrovanej partii k aktivácii fibroblastov ( buniek ktoré tvoria kolagén – základné spojivové tkanivo v tele) a k prudkej tvorbe kolagénových vlákien. Výsledkom je pevná, pružná a hladká pokožka bez ohľadu na životný štýl klientky. Zároveň dochádza k prudkému zvýšeniu metabolizmu v ošetrovanej partii a to je základným predpokladom k zoštíhleniu tukového tkaniva.

METABOLIZMUS

Qantero terapiou vieme veľmi dobre zvýšiť metabolizmus na problémových partiách tela, čím je splnený základný faktor na zoštíhlenie týchto častí tela. K dosiahnutiu dobrého výsledku je dôležitá spolupráca s klientami a na dosiahnutie čo najlepších výsledkov treba aj vyššiu pohybovú aktivitu a úpravu jedálnička (samozrejme s oboma vieme pomôcť). Po terapií sa taktiež odporúča preliečiť čisto prírodnými extraktami, s čím samozrejme vieme pomôcť a môžete si ich zakúpiť aj priamo u nás.

CENNÍK

Detoxikačná kúra (5 proc.): 207€
Anticelulitídová kúra (10 proc.): 396€
Zoštíhlujúca kúra (15 proc.): 580€
Lymfodrenáž nôh (1 proc.): 30€

Jedno ošetrenie (45€) trvá 40min

V prípade záujmu o kontraindikácie ma prosím kontaktujte.

Qantero terapia.