Náš ateliér.

SPOJTE SA S NAMI

Sme dostupní na telefónom čísle alebo mailovo. Vieme oboma spôsobmi dohodnút na konzultácií a prípadne aj termíne pre vašu procedúru. Vieme s vami prediskutovať vaše potreby, vaše predstavy a vaše požiadavky aby sme vám čo najlepšie vedeli pomôcť a poradiť. Neváhajte a kontaktujte nás, veríme že každému vieme vyhovieť. Spravte krok ku zdravšiemu životu už dnes, jednoducho a pohodlne.

O ZUZANE

Ahoj, volám sa Zuzana, a ak by som mala niečo o sebe povedať, tak je to, že milujem život so všetkým, čo k nemu patrí. Moja životná cesta bola miestami dosť turbulentná - od zdravotných problémov cez vzťahy, vyhorenie až k neprijatosti samej seba. Vedela som, že je potrebné niečo zmeniť, ale nevedela som ani čo a ani ako. Tí, ktorí má poznajú, vedia, že žijem naplno.

Začala som teda hľadať, dostala som sa k úžasným technikám a metódam s ktorými sa dá takmer všetko. Najskôr som začala uzdravovať samú seba a dnešným dňom môžem povedať že sa mi podarilo vyskladať jedinečný prístup a pospájať metódy s ktorými viem sprevádzať aj ostaných ľudí aby sa dokázali prinavrátiť ku svojej vnútornej sile a vitalite.
- S láskou, Zuzana

Obrazok atelieru Obrazok atelieru

INFORMÁCIE

Ateliér Lalizu sa nachádza neďaleko Bratislavy, menovite v oblasti Most pri Bratislave. Dopraviť sa k nám viete autom, viete priamo pred ateliérom zaparkovať alebo autobusom, k nášmu ateliéru smeruje mnoho spojov. Po príchode nájdete atelíer označený tabuľou a pre vstup dovnútra, stačí stlačiť zvonček označený “Ateliér Lalizu“ a mi vás následne vpustíme dnu, aby ste si mohli naplno užiť svoju procedúru.

Do ateliéru sa treba vopred objednať. Stačí nám napísať mail alebo zatelefonovať počas otváracich hodín a my vás radi informujeme o dostupných termínoch. Jediné časové obmedzenie pre termíny sú naše otváracie hodiny, termín musí byť počas nich. Termín sa vždy dohaduje minimálne 24 hodín vopred, aby sme mali čas pre vás ateliér pripraviť a tým pádom zabezpečiť bezproblémový priebeh vašej procedúry.

V prípade nutnosti, sa termín dá aj zrušiť alebo presunúť. Stačí ak sa telefonicky ozvene, maximálne 24 hodín vopred a informujete nás o nutnosti termín posunúť alebo zrušiť. Náhradný termín si samozrejme viete dohodnúť vtedy alebo keď vám to bude pohodlné. Stačí sa ako pri klasických objenávkach ozvať mailovo alebo telefonicky a informovať nás kedy by ste mali čas.

„Kto si váži pokoj svojej mysle a zdravie svojej duše bude vždy žiť čo najlepší možný život.“

- Marcus Aurelius

KDE NÁS NÁJDETE

M. R. Štefánika 29, 900 46 Most pri Bratislave

Otváracie hodiny sú individuálne.
Cez štátne sviatky a voľná zatvorené.

Sledujte nás na
Instagrame
aj na
Facebooku.

Pre viac informácii nás kontaktujte na info@lalizu.sk
alebo na +421 905 262 341.

Ochrana osobných údajov.