]

ROZBOR KVAPKY KRVI

Metóda analýzy kvapky krvi v temnom poli mikroskopu Darkfield BA310 nám umožňuje pozorovať živé krvné bunky a mikroorganizmy v kvapke krvi. Darkfield mikroskop je typ mikroskopu, ktorý vytvára svetelný kontrast medzi objektom a pozadím, čo umožňuje jasne vidieť štruktúry, ktoré by boli inak ťažko viditeľné. Preto je toto vyšetrenie vynikajúcim doplnkom lekárskych testov.

PRESNOSŤ

Výsledky budú presne to, čo budeme vo vašej krvi vidieť.

OBRAZ

Zloženie vlastnej krvi vidíte na vlastné oči na obrazovke.

NAŽIVO

Výsledky analýzy a obrazu vlastnej krvi budete vidieť naživo priamo pod mikroskopom.

AKO TO FUNGUJE?

Prst sa vydezinfikuje a po vpichu lancetou, sa odoberie vzorka krvi priamo z neho. Potom je kvapôčka krvi nanesená na podložné sklíčko, kde sa ľahko prekryje krycím sklíčkom a vloží sa pod zrno mikroskopu. Obraz krvi je z mikroskopu snímaný do počítača a je zväčšený, takže klient môže vidieť stav svojej krvi spoločne na plazmovej obrazovke.

PREČO LEN KVAPKA?

Z jednej kvapky krvi sa dozviete o všetkom čo sa vo Vašej krvnej plazme aj vo vnútri buniek nachádza. Z jednej kvapky krvi viete napríklad vidieť stav krvi, kvalitu krviniek alebo prítomnosť mikroorganizmov. Klienti si môžu zaobstarať fotografiu svojej krvi pre porovnanie pri následnej kontrole.

CENNÍK

Vstupná analýza (45 min): 85€
Kontrola (25 min): 33€

Tento cenník sa vzťahuje iba na službu vyšetrenia mikroskopom. Pokiaľ sa rozhodnete s nami Vaše zdravotné komplikácie riešiť pomocou odporúčaných terapeutických doplnkov, cena sa bude líšiť.

Náš ateliér.